Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Pouzdra na mobil ve třech různých barvách a motivech.

Tyto pouzdra jsou součástí sady různě velkých vlněných pouzder na všelijaké použití (obaly na zmíněné mobily, notebook nebo drobnosti - či jako psaníčko do ruky)

Obal je ručně šitý, na zajištění proti vypadnutí použita gumička. Na výrobu je použita 100% vlněná plsť (hapticky velmi příjemný materiál) Kresba je vypálena.

V sadě lze nalézt veškeré výrobky a jednotlivé motivy v aktuálně dostupných barvách (světle zelený melír, růžová, přírodně béžovo-bílý melír). Stačí jen napsat a domluvit sena dostupnosti, či případné lhůtě výroby.

Dvě základní velikosti, větší varianta: 88 x 145 mm (vnitřní rozměr kapsičky) a menší varianta: 136 x 77 mm (opět vnitřní rozměr).

Vzhledem k tomu, že je obal šitý ručně, mohou se rozměry minimálně lišit, nicméně přírodní plsť je velmi příjemný, lehce poddajný materiál, který se může o pár milimetrů přizpůsobit a ve kterém se váš přístroj bude cítit jako v bavlnce!

 

Další produkty výlohy