Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
44

Datum otevření výlohy:
23.03.2015

de la gray

Značka de la gray působí na českém a slovenském trhu již od roku 2013. Představitelkou této autorské značky je módní návrhářka Klára Šedivá. Klára pochází z Jihlavy a vystudovala magistra umění v oboru fashion design.

Hlavními produkty značky de la gray jsou především dámské originální luxusní doplňky. V kolekci je vždy kladen velký důraz na kvalitu materiálů, na jejich kombinace, nápadité řešení střihů a ruční propracovaní detailů. Ikonickým tradičním prvkem je ruční šití kůží. Produkty de la gray jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů dovezených z Itálie a jsou taktéž jedinečné ručním zpracováním a výrobou v limitovaných sériích v České republice v atelieru dlg. Styl tvorby lze charakterizovat jako elegantní a velmi ženský, který se vyznačuje nápaditostí, precizností a čistotou provedení. Modely jsou vytvářeny z přírodních materiálů, které jsou velmi příjemné a měly by vždy splňovat svou účelnost s jistou dávkou nadčasovosti.

Produkty výlohy