Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
23

Datum otevření výlohy:
02.11.2015

Eldavo

Můj děda byl krejčí a babička "modistka" a já ráda trávila čas v jejich malé, ale útulné dílničce. Zatímco v osmé třídě jsem si vymýšlela a šila vlastní modely ze zbytků, co jsem kde našla, později jsem začala využívat stříhů z Burdy. Rukávy z jednoho střihu, tělo z jiného a vznikaly mi pod rukama originální modely. Měla jsem jasno "Chci být módní návrhářkou."  Nestalo se tak. Uteklo hodně času než mě život trochu klikatou cestou k šití přeci jenom znovu přivedl. A já jsem za to ráda, protože odjakživa je mi jasné, že přímé cesty nejsou pro mě.

Ve spolupráci se svými dětmi jsem vytvořila kolekci nočních košil a pyžámek pro kluky a holky. Snažím se vycházet z tradičních střihů. Používám především kvalitní bavlnu a flanel s motivy pruhů a kostek. Vždycky mě ale potěším, když potkám zákaznici (nebo zákazníka), který chce trochu něco jiného. V těch chvílích to všechno začně fungovat, jak má.

Produkty výlohy