Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Třípatrové odpočívadlo a škrabadlo pro kočky FishCat tvoří tři pohodlné police propojené škrabací tyčí, která je částečně omotaná kokosovým lanem. Kočička může přecházet z jednoho patra do druhého, škrábat si drápky nebo jen tak lenošit. FishCat lze díky speciálním úchytům propojit s žebříkem CatWalk nebo jakoukoliv policí FlatCat. Police FishCat jsou vyrobené z 18 mm silné mořené březové překližky, záda FishCat jsou 22 mm silná. FishCat vyrábíme v přírodních odstínech s lakovaným povrchem nebo bez povrchové úpravy. Škrabací tyč je vyrobená z masivního smrku s horizontálním drásáním.

Rozměry: výška 140 cm, průměr tyče 10 cm, police 45×30 cm

 

FlatCat odpočívadla nejsou vyráběna sériově, každý produkt je originálním českým řemeslným výrobkem, stejně i polštářky a veškeré textílie jsou šité ručně dámskou krejčí v malé dílně uprostřed Železných hor, proto je doba dodání kolem 3-4 týdnů.

Třípatrové odpočívadlo a škrabadlo pro kočky FishCat tvoří tři pohodlné police propojené škrabací tyčí, která je částečně omotaná kokosovým lanem. Kočička může přecházet z jednoho patra do druhého, škrábat si drápky nebo jen tak lenošit. FishCat lze díky speciálním úchytům propojit s žebříkem CatWalk nebo jakoukoliv policí FlatCat. Police FishCat jsou vyrobené z 18 mm silné mořené březové překližky, záda FishCat jsou 24 mm silná. FishCat vyrábíme v přírodních odstínech s lakovaným povrchem nebo bez povrchové úpravy. Škrabací tyč je vyrobená z masivního smrku s horizontálním drásáním.

Další produkty výlohy