Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Odpočívadlo pro kočky na stěnu FlatCat, lze použít jednotlivě, ale kočičky budou šťastné, pokud je propojíte žebříkem CatWalk a přidáte třeba středovou polici FlatHead nebo třípatrové odpočívadlo FishCat.

Rozměr: posedová část 55×25 cm, záda 55×20 cm

 

FlatCat odpočívadla nejsou vyráběna sériově, každý produkt je originálním českým řemeslným výrobkem, stejně i polštářky a veškeré textílie jsou šité ručně dámskou krejčí v malé dílně uprostřed Železných hor, proto je doba dodání kolem 3-4 týdnů.

Odpočívadla jsou vyrobené z březové překližky o tloušťce 18 mm. Povrch může být z barevné HPL desky či v přírodních odstínech s lakovaným povrchem nebo bez povrchové úpravy. Každé balení FlatCat obsahuje papírovou šablonu pro uchycení police a nastavení vzdálenosti žebříku CatWalk. V ceně základní sestavy je také odepínatelný a pratelný látkový návlek.Tento návlek doporučujeme vyměnit za heboučký návlek Minky nebo k němu dokoupit měkoučký polštářek Minky, který kočky zbožňují. Na návlek se přilepí suchým zipem a lze ho kdykoliv vyprat nebo vyměnit za nový.

Další produkty výlohy