Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
30

Datum otevření výlohy:
08.11.2018

Jewellery by Juna

ŠPERKY TROCHU JINAK

 Naše originální a hravé šperky vyrábíme ručně z recyklovaného stříbra a zlata v malém studiu v anglickém Brightonu. Někdo nás může považovat za blázny, ale razíme myšlenku, že náš svět, ve kterém může být cokoliv vytištěno v 3D nebo vyrobeno pomocí laseru s absolutní přesností, potřebuje alespoň malou dávku autentičnosti a originality. Našim šperkům tak každý dotyk ruky vdechl jedinečné, dokonale nedokonalé kouzlo. Možná nejsou pro každého, ale to nám nevadí.

 Záleží nám na tom, aby každý, kdo se na výrobě podílí, byl za svou práci spravedlivě odměněn a pracoval v důstojných podmínkách. Proto si své dodavatele pečlivě vybíráme. Naše šperkařská dílna je registrovaná jako Fairtrade, můžete nás najít na seznamu Fairtrade Goldsmith Registration Scheme. Šperky certifikátem Fairtrade přímo neoznačujeme, ale iniciativu podporujeme a Fairtrade stříbro i zlato používáme vždy, když je to možné.

Produkty výlohy