Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
8

Datum otevření výlohy:
23.01.2015

Krispol Store

Krispol Store je česká značka specializující se na handmade výrobu designových pánských motýlků a doplňků v limitovaných edicích, z vlastních autorských látek.

Krispol Store založili dva kluci/muži, protože kdo jiný by měl tvořit motýlky a doplňky pro muže, než muži.

Kristián P. je zakladatelem a vizionářem značky a zabývá se navrhováním a výrobou pánských motýlků a doplňků. Tomáš M. se v rámci značky specializuje na strategické řízení, marketing a PR.

Krispol Store poskytuje moderním gentlemanům možnost dotvářet svůj osobitý styl právě díky originálním doplňkům, jakou jsou vázací motýlky, kapesníčky či brože do klopy. Při své práci máme nejraději právě proces výroby, kdy nejdříve navrhneme design látky a poté když se pod našima rukama rodí nový produkt. Každý náš produkt je jedinečný, protože veškeré naše zboží je vyráběno ručně. A není krásnější pocit, než když je jednotlivý produkt dokončen a může začít žít svůj „život“. Jednou z našich vizí je naučit také české může, že vázací motýlek je stejnou nedílnou součástí šatníku, jako je kravata. Někteří muži se bojí vázacího motýlku, protože ho jednoduše neumí uvázat. A proto se snažíme bořit tento mýtus, jelikož vázání motýlku není o nic těžší než vázání  kravaty.

Produkty výlohy