Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Dárkový set, léto+zima

Dárkový set, léto+zima
2 040
By LittleEye
Skladem 5 ks
Zvolená varianta

Objednejte tuto celoroční dětskou pletenou soupravičku pro Vaše miminko. Podpoříte zdravý spánek Vašeho miminka hřejivým pohlazením. Krásný vánoční dárek.

 

Deky:

Dle zájmu lze zhotovit tyto rozměry:

A) 80cm x 80cm ± 5%, 0-1 rok děťátka

B) 80cm x 100cm ± 5%, 1-3 rok děťátka

C) 80cm x 115cm ± 5%, 3-6 rok děťátka

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Podšívka, zimní varianta: Mikrofleece, Microfleec je příjemně hřejivý a pletenina krásně vzdušná. Miminku nebude chladno a zároveň se nebude zbytečně přehřívat.

Rozměry deky jsou shodné pro letní i zimní variantu. Pokud si budete přát rozdílné velikosti letní a zimní deky, prosím uveďte tuto žádost v objednávce výběrem variant.

L = letní deka, Z = zateplená, zimní deka, Například označení 2x 80x80 cm znamená, že varianta L i varianta Z mají rozměry shodné, tedy 80x80 cm. Další příklad rozdílný: L 80x80 cm, Z 80x115 cm, atd.

 

Polštářek:

Barva: bílá, Materiál 100% bavlna, Rozměry 30 x 25 cm, Výplň 100% polyester (duté holofilové vlákno), Praní: v pračce, max. na otáčky 400.  

 

Pletený povlak na polštářek:

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Rozměr: 30 x 25 cm, Praní: v pračce na 30°C (sušit ve vodorovné poloze).

 

Složení celé soupravy:

Zateplená pletená zimní deka, vzor COP, Letní pletená deka, vzor COP, Polštářek pro miminko s pleteným povlakem, vzor COP

Hodí se pro každé roční období. Zateplená varianta pro chladnější podzim, zimu a začínající jaro. Lehká varianta pak pro teplejší jarní a podzimní dny a celé léto. Výborné jako přikrývka do kočárku, autosedačky či postýlky.

Tuto soupravičku lze doplnit o další produkty, naleznete v naší nabídce LittleEye.

Soupravička je nabízena v zelené barvě, nicméně lze zhotovit v dalších 17 barevných variantách. Ucelenou barevnou paletu, ze které můžete vybírat. Naleznete v našich Novinkách: Barvy LittleEye – označené logem.

 

Bezpečná textilie:

Deka i polštářek se pyšní označením: Bezpečná textilie. Jsou ideální i pro děti a miminka s citlivou pokožkou. Vše je upleteno z velmi kvalitních německých materiálů, které mají certifikáty OEKO-TEX® 100 a 1000. Více se o certifikátu dozvíte zde: Certifikace OEKO-TEX.

 

Informace:

Na každý výrobek je všit textilní štítek (obsahující informaci o složení, materiálu, doporučené praní a sušení). Štítek je všit nezávislým stehem a lze jej v případě potřeby pohodlně odstranit poškození výrobku.

Další produkty výlohy