Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Pletený dárkový set

Pletený dárkový set
1 056
By LittleEye
Skladem 5 ks
Zvolená varianta

Darujte tuto jemnou a lehkou letní pletenou soupravu deky a polštářku Vašemu miminku do kočárku. Podpořte jeho klidný spánek i při mírném vánku.

 

Deka:

Dle zájmu lze zhotovit tyto rozměry:

A) 80cm x 80cm ± 5%, 0-1 rok děťátka

B) 80cm x 100cm ± 5%, 1-3 rok děťátka

C) 80cm x 115cm ± 5%, 3-6 rok děťátka

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl

 

Polštářek:

Barva: bílá, Materiál 100% bavlna, Rozměry 30 x 25 cm, Výplň 100% polyester (duté holofilové vlákno), Praní: v pračce, max. na otáčky 400.

 

Pletený povlak na polštářek:

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Rozměr: 30 x 25 cm, Praní: v pračce na 30°C (sušit ve vodorovné poloze).

 

Složení celé soupravy:

Lehká letní pletená deka, vzor V, Polštářek pro miminko s pleteným povlakem, vzor V

Hodí se pro horké letní dny. Tato lehká varianta tedy pro teplejší jarní a podzimní dny a celé léto. Výborná jako přikrývka do kočárku, autosedačky či postýlky.

Tuto soupravičku lze doplnit o další produkty, naleznete v naší nabídce LittleEye.

Soupravička je nabízena v zelené barvě, nicméně lze zhotovit v dalších 17 barevných variantách. Ucelenou barevnou paletu, ze které můžete vybírat. Naleznete v našich Novinkách: Barvy LittleEye – označené logem.

 

Bezpečná textilie:

Deka i polštářek se pyšní označením: Bezpečná textilie. Jsou ideální i pro děti a miminka s citlivou pokožkou. Vše je upleteno z velmi kvalitních německých materiálů, které mají certifikáty OEKO-TEX® 100 a 1000. Více se o certifikátu dozvíte zde: Certifikace OEKO-TEX.

 

Informace:

Na každý výrobek je všit textilní štítek (obsahující informaci o složení, materiálu, doporučené praní a sušení). Štítek je všit nezávislým stehem a lze jej v případě potřeby pohodlně odstranit poškození výrobku.

Další produkty výlohy