Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
6

Datum otevření výlohy:
15.04.2016

LJS

Autorkou těchto produktů je  Lu Jindrák Skřivánková (*1982), jedna z nejvýraznějších současných českých malířek nejmladší generace. Zaobírá ve své malířské tvorbě především architekturou.Vedle své malířské tvorby zabývá i dalšími projekty z odvětví užitého designu.  Její práce s materiálem je přitom charakteristická viditelným odkazem k umělecké tvorbě.Porcelánové, betonové hrnky, misky i oblečení připomínají samostatné sochařské objekty, části z nich jsou pomalované  a stávají se tak netradičním malířským plátnem.

Je také designérem vzorů na látky pro fashion projekt JJ. Zde vytváří motivy na látky a nebo využívá části či celky již z hotových obrazů. Oděvy jsou vytvořeny pouze v několika kusech.

Malířka se v LJS nezapře ani v případě jejích oděvních návrhů. Inspiraci v monumentálních tvarech hledá nejen v architektuře, ale také čerpá prvky z Japonska a Skandinávie. Využívá kvalitní přírodní materiály jako len, bavlnu, denim nebo malířské plátno.

Produkty výlohy