Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
9

Datum otevření výlohy:
05.03.2015

Lucie Komárková

Móda jako nekonečná cesta k nalezení sama sebe. I tak lze definovat tvorbu mladé návrhářky Lucie Komárkové, která pod svým jménem tvoří autorskou módu od roku 2015 od podzimu ´17 najdete její modely v úzkém výběru designshopu Kvartýr.

Značka Lucie Komárkové stojí na pevných základech dokonalého řemeslného zpracování a výběru kvalitních přírodních materiálů, jako je bavlna, hedvábí, vlna nebo vlna s příměsí. Některé materiály pochází ze zemí jako Itálie a Německo, ale převážně jsou od lokálních dodavatelů. Tím se návrhářka snaží podporovat malé české výrobce a pomoci navrátit tradiční českou výrobu na výsluní. Při tvorbě se řídí hlavně svou intuicí a klade důraz na nositelnost a praktičnost svých modelů.

Signifikantní pro tvorbu mladé návrhářky jsou košilové šaty s páskem, s prvky nevtíravé extravagance a s respektem k ženské siluetě. Minimalistické modely s přesahem ženských aspektů a drobnými detaily jsou určené do vílího světa. Pro mladé, impulsivní a nostalgické ženy.

Produkty výlohy