Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Když se spojí úcta k preciznímu řemeslu a smysl pro jemný a decentní detail, vznikne volánková kabelka. Nenechte se zmást jejím malým tvarem, je vhodným společníkem pro každodenní nošení. Jsem milovníkem volánu v jakékoliv podobě a volán je pro mě symbolem křehké ženskosti.

Kabelka je ručně šitá a stojí za ní velký kus práce, ale samozřejmě také radosti. Je podšívkovaná,opatřená vnitřní kapsičkou a zapíná se na magnet. Popruh kabelky je pro větší pohodlí při nošení podšitý textilním materiálem, který je též použitý i jako podšívka. Má polohovatelnou velikost, délku si upravíte pomocí sedlářských knoflíků.

Při nákupu prosím mějte na paměti, že kabelka je šitá z kůže, drobné oděrky tedy neodmyslitelně patří mezi vlastnosti kůže. Tvar volánu se může nepatrně lišit od ilustračních fotek, kůže je živý a tvárný materiál.

Materiál: 100% přírodní kůže, textil

Rozměry: výška: 24 cm, šířka: 17 cm, hloubka: 5 cm, délka popruhu :v nejdelší variantě 120 cm, v nejkratší variantě 108 cm

 

Další produkty výlohy