Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
3

Datum otevření výlohy:
27.03.2015

MUSTACHES

Jedinečné, originální tašky a obaly z autoplachty. Žádnou stejnou nepotkáš.

 

Proč tašky s příběhem?

Autoplachta je velmi pevný materiál, na kamionu procestuje 5-8 letech. Když se taška dobře ušije je nezničitelná. Autoplachty si sami vybíráme, podle barvy, potisku, kvality, aby se z ní daly vyřezat zajímavé kousky, které bychom nosili. Při zpracování pak jen sníme jakou část světa viděla, kde parkovala, které vrcholky hor, lodní přístavy projezdila, jaký alpský a slaný vzduch jsou do ní vepsány.

Vyber si svou jedinečnou originální tašku, která doplní tvůj styl, jdi a žijte spolu váš příběh.

 

Žijeme ve městě v jehož okolí je několik výrobců autoplachet. Lidé zde pracující si od nepaměti z použitých autoplachet, které se jinak likvidovaly, vyráběli nákupní tašky, batohy, ledvinky, brašny na nářadí, pláštěnky pro motorky, pro auta, přístřešky na dřevníky, jednoduše proto, že autoplachta je kvalitní, nepromokavý ale hlavně pevný materiál. Tašky šili pro sebe a své známé. Protože se nám líbila myšlenka recyklace, ochrany přírody a zamilovali jsme si ten úžasný materiál tak jsme na tenhle nápad našich rodičů navázali.

Oprášili um našich rodičů, zaškemrali o rady a začali vyrábět Tašky s příběhem.Tašky z recyklovaných autoplachet.

Všechny naše tašky jsou z recyklovaných materiálů, kompletně ruční práce a šité v České Republice. Snažíme se na co nejvíc částí používat recyklované materiály, včetně látky u některých tašek a obalů, které vznikají jako odstřih při výrobě sedaček, dále duše z kola a autopásy.

 

Produkty výlohy