Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Tato unikátní taška je ideálním designovým pomocníkem pro Vaše nákupy či sportovní aktivity. Taška je vyrobena z vysoce kvalitního bavlněného materiálu s originálním geometrickým motivem inspirovaným skutečným obrazem malířky Petry Skopalové.

Taška zaujme na první pohled nejen svým krásně barevným geometrickým motivem, ale i kvalitním zpracováním. Motiv obrazu je digitálně natištěn na obě strany tašky, veškeré stehy a zátěžové partie ručně dvojitě prošity a zaručují tak prvotřídní kvalitu a trvanlivost.Taška je opatřena 2 kvalitními popruhy o šíři 2,5 cm vyrobenými z extra silné a odolné bavlněné tkaniny, proto se při používání nijak nekroutí ani nezařezávají a ponechávají si stále stejný tvar a  to při jakékoliv zátěži. Popruhy jsou příjemně dlouhé, takže je možno tašku nosit pohodlně přes rameno. Taška díky svému kvalitnímu zpracování a originálnímu barevnému motivu zaujme na první pohled a vkusně doladí Váš jedinečný vzhled.

Každá taška je vyráběna v USA, vždy v limitovaném počtu, čímž je i nadále zachována originalita a unikátnost původního uměleckého díla.

Obraz, který je na tašce reprodukován se jmenuje Jaro. 

Rozměr tašky: 40 x 40 cm, délka popruhu: 35 cm

Další produkty výlohy