Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
13

Datum otevření výlohy:
23.03.2016

Respiro Upcycled Alchemy, s.r.o.

RESPIRO PLACE = česká značka, jejíž sídlo je na Severní Moravě, v Ostravě, městě uhlí, oceli, komínů a temných zákoutí. Ale také ve městě plném úžasných všehoschopných lidí a těch nejlepších přátel, prostě ve městě, které máme rádi jako žádné jiné. Jsme tady s vámi již od roku 2002.

RESPIRO IMAGE = výrazné a zásadní odlišení se od ostatních. Design, moderní trendy, překvapivé materiály a smysl pro detail tvoří komplex, který v ČR jen tak nenajdete.

RESPIRO CREATIVITY = nápady jsou u nás téměř nevyčerpatelné a chuť pracovat stále na něčem novém bezmezná. S našim výrobkem nezískáváte jen oblečení, věc či doplněk, ale jedinečnou příležitost se odlišit.

RESPIRO MATERIALS = up-cycled produkty jsou vyrobeny z netradičních materiálů, které již dříve posloužily k jinému účelu. Je libo tašku z hasičské hadice, obal na laptop z autoplachty nebo třeba peněženku z cykloduše? Toto a mnohem více naleznete na našich stránkách.

RESPIRO CHARITA = dlouhodobě spolupracujeme s neziskovými organizacemi

Produkty výlohy