Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Coffe scratchaway

Coffe nestírací
200
By Scratching kitty
Skladem 997 ks
Zvolená varianta

Objevte voňavý svět přípravy kávy pomocí našeho designového a světově prvního stíracího plakátu s kávou Coffee Scratchaway.

Tento jedinečný stírací plakát obsahuje 30 variací přípravy kávy na bázi espressa, od silných příprav typu ristreto či dopio, přes mléčné variace jako mocha či flat white až po méně známé (avšak neméně delikatní) mazagran nebo borgia. Jednotlivé poměry ingrediencí jsou schované pod stírací vrstvou, po jejímž setření (podobně jako u losu) se vám odhalí tajemství přípravy daného nápoje a vy se tak můžete pustit do objevování nových možností přípravy vašeho oblíbeného životabudiče. Pokud pijete rádi kávu a zároveň se nebojíte experimentování, pak právě pro vás je tento originální plakát ideální dárek.

Ruční ilustrace kreslířky Elizavety Shitové je vytištěna v Praze na kvalitním 200 gramovovém lesklém křídovém papíru o rozměru 40 × 60 cm a zasíláme ji v našem originálním dárkovém tubusu, tak nezírejte a stírejte!

Další produkty výlohy