Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
20

Datum otevření výlohy:
22.04.2015

V růžovém sadu

Jsme malá dílna s velkým srdcem.

Spolupráce s námi je Procházkou V růžovém sadu.

Jsme dřevodílna s originálním výrobním programem s převahou ruční práce.

Nejraději vyrábíme hračky. Vyrábíme také hodiny, svícny, mísy, křížky, spony do vlasů.

Rádi přijímáme individuální zakázky, jejichž realizace je pro nás výzvou.

Většina z nás má mentální handicap, ale i na těch ostatních se vždy něco najde. Nikdo není dokonalý!

Nevyprodukujeme tisíce kusů za rok, ale co vyrobíme, vyrobíme s láskou a kvalitně.

Máme originální výrobní program, který vznikl úpravou tradičních technologií a tvorbou nových. Tyto postupy a výrobky vznikají od počátku ve spolupráci s lidmi s mentálním handicapem a celý proces je jimi ovlivněn natolik, že bez nich by tyto postupy a výrobky nikdy nevznikly. Podobně jako výtvarný projev dítěte nebo člověka s handicapem je originální a nenapodobitelný, tak zde vzniká originální řemeslný postup a kvalitativně nový výrobek.Tato cesta dává lidem s handicapem možnost vytvořit a přinést lidem ve společnosti něco nového, zvláštního, co je ovlivněno jejich vnímáním  a zpracováním skutečnosti a umožní zaměstnání osobám, které by se ve standardní chráněné dílně neuplatnili. Největší hodnota a síla naší práce není v produktivitě, ale v kvalitě a výtvarně řemeslné originálnosti.   
 

V září 2011 naši dřevěnou autodráhu ohodnotili odborníci osvědčením "Správná hračka - vybráno odborníky". Jedná se o společný projekt Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy.

V říjnu 2014 jsme toto ocenění obdrželi podruhé a to pro naše auta a vlaky nejen do pískovště (prodáváme je jako "auta větší")

Produkty výlohy