Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Tato sukně je vytvořená z bílého tylu, spodnička je ze saténu a sukně je doplněná růžovou mašlí. Všechny díly, tak jako u všech našich sukní, jsou olemované, tato je olemovaná bílou nitkou. Zapíná se vzadu na zip a dva výrazné knoflíky. Suknička se vám hodí ke slavnostním příležitostem i na nošení ve všední den. Záleží na vás. Je důležité s jakými kousky oblečení jí zkombinujete. Pokud chcete, poradíme vám z kombinací a sestavením vašeho outfitu. V současné době chystáme zimní verzi těchno sukní. Prát můžete v pračce, v plátěném sáčku, který vám pošleme nebo ručně na 30°. Ždímejte velmi jemně nebo jen pověste a nechte vykapat. Žehlete velmi opatrně na nejnižší stupeň. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání a tím ušetříte poštovné, které je v tomto případě 100,- Kč.

foto: Mikuláš Hrdlička

Tvořené na míru

Šijeme na míru, takže se našimi sukněmi můžete inspirovat a navrhnout si svojí. Pro ušití vaší sukně potřebujeme znát vaší představu o barvě, bohatosti a délce a vaše míry. Obvod v pase a délku sukně. Ušijeme vám sukni dlouhou až na zem, krátkou nebo sukni pro holčičku. Pište nebo volejte a domluvíme podrobnosti.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy