Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Tato sukně je ušítá na zakázku pro divadelní představení. Je vytvořená z hrubého tylu a všechny díly jsou olemované bílým šikmým proužkem, spodnička a pásek jsou z černého saténu. Tato sukně je v pase nabraná, proto na bocích nesplývá. Zapíná se vzadu na zip a knoflík.  Můžete jí nosit do tanečních, na ples nebo do školy i do práce. Záleží jen na vás. Je důležité s jakými kousky oblečení jí zkombinujete, pokud budete mít zájem, můžeme vám s kombinací sukně a dalšího oblečení pomoci. V současné době chystáme zimní verzi těchto sukní. Stejně jako všechny naše sukně může se i tato prát na 30° v pračce v plátěném sáčku, který vám pošleme nebo ručně. Ždímat se musí velmi jemně nebo se může jen pověsit a nechat vykapat. žehlit se může na nejnižší stupeň a opatrně. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání a tím ušetříte poštovné, které je v tomto případě 100,- Kč.

foto: Mikuláš Hrdlička

Tvořené na míru

Tvoříme hlavně na zakázku, proto se touto sukní můžete inspirovat a navrhnout si vlastní. Pro ušití vaší sukně potřebujeme znát vaší představu o barevnosti, bohatosti a délce sukně a vaše míry. Obvod pasu, délku sukně. Pište, volejte, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy