Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Sukýnka je ušitá z červeného tylu a všechny díly jsou olemované červenou nití. Spodnička je vytvořená z červeného saténu, stejně jako pásek. Zapíná se vzadu na zip a na dva knoflíky. Sukně se hodí ke slavnostním příležitostem i na všední den. Záleží na vás. Je důležité s jakými kousky jí zkombinujete. Pokud chcete pomoci se sestavením vašeho outfitu, rádi vám pomůžeme. V současné době chystáme zimní verzi těchto sukní. Můžete jí prát na 30° v pračce, v plátěném sáčku, který vám pošleme se sukní nebo ručně. Ždímejte velmi jemně nebo jen pověste a nechte okapat. Žehlete velmi opatrně na nejnižší stupeň. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání a tím ušetříte poštovné, které v tomto případě činí 100,- Kč.

foto: Mikuláš Hrdlička

Tvořené na míru

Šijeme především na zakázku, takže se našimi sukněmi můžete jen inspirovat a navrhnout si vlastní. Pro ušití vaší sukně potřebujeme znát vaší představu o barvě, bohatosti a délce a vaše míry. Obvod pasu a délku sukně. Ušijeme vám sukni krátkou, dlouhou až na zem nebo sukni pro holčičku. Pište nebo volejte a domluvíme se na podrobnostech.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy