Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Sukně je ušitá z červeného tylu. Všechny díly jsou olemované nití a dole rozšířené kanýrkem. Spodnička je vytvořená z červeného saténu, stejně jako pásek. Zapíná se vzadu na knoflíky a zip. Sukně se hodí ke slavnostním příležitostem, ale záleží jen na vás kam jí budete nosit. Důležité je, jak jí zkombinujete s dalšími kousky vašeho oblečení. Pokud chcete pomoci se sestavením vašeho outfitu, rádi vám pomůžeme. V současné době chystáme zimní verzi těchto sukní. Sukni můžete prát na 30° v pračce, v plátěném sáčku, který vám zašleme se sukní nebo ručně. Ždímejte velmi jemně nebo jen nechte vykapat a pověste. Žehlit můžete opatrně na nejnižší stupeň. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání, tím ušetříte poštovné, které je v tomto případě 100,- Kč.

foto: Mikuláš Hrdlička

Tvořené na míru

Šijeme především na zakázku, proto si můžete navrhnout vlastní sukni. Pro vytvoření vaší sukně potřebujeme znát vaší představu o barevnosti, bohatosti a délce sukně a vaše míry. Obvod pasu, a délku sukně. Ušijeme vám sukni krátkou, dlouhou až na zem nebo sukni pro holčičku. Pište nebo volejte, domluvíme se na podrobnostech.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy