Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Tato sukně je vytvořená ze dvou odstínů modrého tylu a každá vrstva je olemovaná modrým šikmým proužkem. Spodnička a pásek jsou ušité ze stříbrného saténu. Sukně se zapíná vzadu na zip a dva knoflíky. Hodí se dotanečních, na ples nebo pro každodenní nošení. Záleží s jakými kousky jí zkombinujete. Pokud budete mít zájem, můžeme vám s kombinování naší sukně a dalšího oblečení poradit. V současné době chystáme zimní verzi těchto sukní.Tuto sukni můžete prát na 30° v pračce, v plátěném sáčku, který vám zašleme nebo ručně. Ždímejte velmi jemně nebo jen pověste a nechte vykapat. Žehlit můžete na nejnižší stupeň velmi opatrně a nebo nežehlete, pokud pověsíte a necháte uschnout nezmačká se. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání, ušetříte tím poštovné, které je v tomto případě 100,- Kč.

Tvořené na míru

Šijeme hlavně na zakázku, proto se naší sukní můžete inspirovat a navrhnout si vlastní. Pro vytvoření vaší sukně potřebujeme znát vaší představu o barevnosti, bohatosti a délce sukně a vaše míry. Obvod pasu a délku sukně. Ušijeme vám krátkou, dlouhou až na zem nebo sukni pro holčičku. Pište, volejte podrobnosti domluvíme.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy