Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Organzové sukně, které oblékly naše modelky se skládají ze tří různě dlouhých vrstev organzy a tří barev, které ladí tón v tónu. Všechny vrstvy organzy jsou olemované nitkou. Pod těmito vrstvami prosvítá saténová spodnička. Ze stejného materiálu jako spodnička je vytvořen i pásek. Sukýnka je kolová, krásně sedí v pase a vzadu se zapíná na zip a na dva nápadné knoflíky. Zakládáme si na tom, že sukně nejsou na gumu ani zavinovací a že mají pečlivě vypracované zapínání. Můžete je nosit ve všední den i při slavnostních příležitostech, záleží na vaší míře Šapitó Fešn stylu. Pokud si budete přát pomůžeme vám je zkombinovat s dalšími kousky vašeho outfitu. Sukně se dá prát na 30° ručně i v pračce, jemně ždímat a opatrně žehlit na nejnižší stupeň nebo jen vlhkou pověste a nežehlete. Se sukní vám pošleme i plátěný sáček, ve kterém jí můžete prát v pračce. Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání, ušetříte tím poštovné, které je v tomto případě 50,- Kč.

foto: Mikuláš Hrdlička

Tvořené na míru

Na míru šijeme často a rádi. Navrhněte si svojí sukni. Vymyslete kombinace barev, množství vrstev, délku sukně a kontaktujte nás. Pro vytvoření vaší sukně potřebujeme znát vaší představu a míry. Délku sukně a obvod pasu. Pište, volejte, radi se domluvíme.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy