Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Teepee Dots Rainbow colors

mini
3 350
By Vigvam design
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy
Zvolená varianta

Pětiúhelníkové teepee v bílém provedení je celé pokryté krajkou s drobnými puntíčky, kolem dokola špice ho zdobí jemný lem tvořený barevnými obloučky, které doplňují střapce ve stejné barevnosti. Teepee je díky těmto odnímatelným a (pomocí suchého zipu) vyměnitelným doplňkům veselým doplňkem do každého holčičího pokojíčku nebo třeba nepřehlédnutelným šapitó na dětské oslavě.

V ceně jsou zahrnuty dřevěné latě, polstrovaná podlážka, dva polštářky i jeden set obloučkových lemů a barevných střapců!

Teepee má také okénko, rovněž zakryté puntíkovou kraječkou, která ale výhledu nebrání! Podlážka je v béžovém provedení s velkými puntíky.

Díky krajkovému potahu odolává i bělostné teepee dobře opotřebení i běžnému znečištění, v případě potřeby je možné teepee vyprat.

Barevný obloučkový lem a střapce jsou umístěny na patentech a suchém zipu, takže před praním lze oboje jednoduše odejmout. Díky tomu je také možné v případě, že Vás barvy omrzí, lem i střapce vyměnit za jiné. Vybrat si můžete například lem s nádherným bílým peřím, který se dá k teepee kdykoli dokoupit, samozřejmě včetně peříčkových střapců (http://artbe.cz/vylohy/vigvam-design/bile-peri-ozdobny-lem-na-teepee/).

Na přání můžeme k teepee vyrobit výměnné lemy v jakékoli barevné kombinaci či provedení!!!

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni a princezny ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

V nabídce najdete čtvercovou nebo větší pětiúhelníkovou variantu a také varianty BIG a MINI!

Rozměry:

Čtevrcové teepee: podlážka 110 x 110 cm, výška stanu 145 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140 cm, výška stanu150 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Mini teepee: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 135 cm, délka latí 170 cm.

BiG teepee: průměr podlážky 170 cm, výška stanu 175 cm, délka latí 230 cm (pokud máte zájem o teepee Big napište nám, rádi Vám ho vystavíme na míru).

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo přání, neváhejte nás kontaktovat!

Další produkty výlohy