Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Teepee Pure

mini
3 200
By Vigvam design
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy
Zvolená varianta

Bílé teepee zdobené bambulkami a bílou tylovou záclonkou dodáváme se světle šedou podlážku s černými poutky a dvěma polštářky v černobílé a šedobílé kombinaci. Teepee se výborně hodí do moderních, jednoduše zařízených interiérů. Děti na něm zvlášť ocení kulaté okénko!

V ceně jsou zahrnuty dřevěné latě, polstrovaní podlážka i dva polštáře ve stylu teepee!

TIP: Dřevěné latě můžete nahoře převázat kouskem silného provazu (k dostání v hobbymarketu), dodá mu to přírodní vzhled!

Provaz ve špici teepee je pouze dekorační a k teepee ho nedodáváme. Latě drží pevně spojeny tenkým lankem, které jimi snadno provléknete, to je součástí balení!

! Teepee Vám rádi upravíme i na míru! Pokud si přejete teepee s jinou barvou tylové záclonky (šedá, modrá, černá, růžová...), přizpůsobit Vám můžeme také barvu bočních lišt a podlážky (pro dohodnutí barevnho odsínu nás prosím kontaktujte). Teepee můžeme na Vaše přání udělat také úplně jednoduché bez bambulek, záclonky nebo okénka.

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni a princezny ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

V nabídce najdete čtvercovou nebo větší pětiúhelníkovou variantu a také varianty BIG a MINI!

Rozměry:

Čtevrcové teepee: podlážka 110 x 110 cm, výška stanu 145 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140 cm, výška stanu150 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Mini teepee: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 135 cm, délka latí 170 cm.

BiG teepee: průměr podlážky 170 cm, výška stanu 175 cm, délka latí 230 cm (pokud máte zájem o teepee Big napište nám, rádi Vám ho vystavíme na míru).

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo přání, napište nám!

Další produkty výlohy